Eski Karnataka CM SM Krishna yoğun bakımda ve durumu stabil | Dünya

ANI | | Gönderen Pathi Venkata Thadhagath

Hafif bir rahatsızlık nedeniyle 30 Nisan'da Manipal Hastanesi'ne kaldırılan eski Karnataka başbakanı SM Krishna, yoğun bakım ekibinin gözetiminde yoğun bakımda kalmaya devam ediyor.

Eski Karnataka CM SM Krishna yoğun bakımda ve durumu stabil (HT Fotoğrafı)

Krishna uygun desteği alıyor ve Dr. Satyanarayana ve Dr. Sunil Karanth tedavi edildi. Durumunun stabil olduğu ve iyileştiği belirtildi.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

ayrıca oku – Met departmanı Dünya'da önümüzdeki birkaç gün yağmur yağacağını tahmin ediyor, sarı uyarı verildi

Bu haftanın başlarında Kongre başkanı Mallikarjun Kharge, eski Karnataka başbakanı SM Krishna'ya hızlı bir iyileşme diledi ve kıdemli politikacıyı şu anda tedavi görmekte olduğu Dünya'daki bir hastanede ziyaret ettikten sonra durumunun iyileştiğini söyledi.

Kongre başkanı Mallikarjun Kharge, eski Birlik bakanıyla görüştükten sonra şunları söyledi: “Onunla görüşmeye geldim. Durumu daha iyi, ona en iyisini diliyorum ve bir an önce iyileşmesini diliyorum.”

UPA hükümetinde dış ilişkiler de dahil olmak üzere önemli portföylere sahip olan 91 yaşındaki Krishna.

11 Ekim 1999'dan 28 Mayıs 2004'e kadar Karnataka'nın Başbakanı olarak görev yaptı ve ayrıca 2009'dan 2012'ye kadar Manmohan Singh liderliğindeki Birleşik İlerici İttifak hükümetinde Dışişleri Bakanı ve Maharashtra Valisi olarak görev yaptı.

Mart 2017'de BJP'ye katıldı ve Kongre ile yaklaşık 50 yıllık ilişkisine son verdi. Geçen yıl aktif siyasetten emekli oldu. (ANI)

Haberler / Şehirler / Dünya / Eski Karnataka CM SM Krishna yoğun bakımda ve durumu stabil