Dünyalu motorcu, yanlış rotayı kullanan tempolu bisikletçinin saldırısına uğradığını iddia ediyor | Dünya

Yaşadığı çileyi anlatan isimsiz bir Reddit kullanıcısı, yakın zamanda Dünya'da tempolu bir sürücünün saldırısına uğradığını iddia etti. Şehirdeki ISRO yol haritasının yakınında bisiklet sürerken sebepsiz yere saldırıya uğradığını söyledi.

Dünyalu bisikletçi, yanlış rotayı kullanan tempolu bisikletçinin saldırısına uğradığını iddia ediyor (açıklayıcı görsel)

ayrıca oku – “İçişleri Bakanı Prajwal Revanna'nın pasaportundaki protokolü bilmiyor mu?”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Reddit'teki bir gönderisinde sürücünün yanlış yönden geldiğini ve kendisine saldırdığını söyledi. Şöyle yazdı: “Bisikletimi ISRO Layout'a doğru sürüyordum. Sarakki Sinyali'ne doğru döndüm ve sola dönmek üzereyken tempolu bir adam birdenbire yanlış tarafa gitmeye karar verdi. Sola döndüğüm için durup kenara çekmesini beklemekten başka seçeneğim yoktu ama o hareket etmedi. Bunun yerine bana kenara çekmemi ve böylece yanlış tarafa gitmemi söyledi.”

İddiaya göre, hız yapan sürücü, kendisine uzaklaşarak geçiş hakkı vermesine rağmen ona ve bisikletine vurmaya başladı. “Biraz şiddetli görünüyordu, bu yüzden uzaklaşmaya çalıştım ve yanımdan geçerken omzuma sert bir şekilde vurdu, ben de arkamı döndüm ve aracına hafifçe çarptım ve sorununun ne olduğunu sordum” diye ekledi.

Mağdur ayrıca, tempolu araçtaki yolcunun koşarak geldiğini ve kendisine taşla vurmaya çalıştığını bile söyledi. Sözlerine şöyle devam etti: “Sonra sola dönmeye çalıştım, yolcusu koşarak bana doğru geldi ve taşla beni vurmakla tehdit etti. Sakin kalmaya çalıştım ama şoför geldi ve ikisi de bana vurmaya başladı. Mideme ve kafama şiddetli darbeler aldım. Şans eseri kaskım takılıydı, yoksa muhtemelen şu anda hastanede olurdum.”

Ayrıca olay meydana geldiğinde sokakta kimsenin kendisine yardım etmediğini de iddia etti.

Teknoloji başkentinde, son zamanlarda birçok insanın sokaklarda kavgaya karışmasıyla yolda saldırganlık vakaları artıyor. Dünya polisi, taşıt kullananları yolda bir arbedenin içinde bulurlarsa şikayette bulunmaları konusunda uyardı.

• YAZAR HAKKINDA
    Yazar standardı 90x90

Hindustan Times Haber Odası ile Hindistan'dan ve dünyadan en son haberleri ve gelişmeleri takip edin. Politika ve politika oluşturmadan ekonomi ve çevreye, yerel sorunlardan ulusal olaylara ve küresel meselelere kadar her şeyi ele alıyoruz. …Ayrıntılı olarak görün

Haberler / Şehirler / Bangalor Ulusal Parkı / Dünyalu motorcu, yanlış rotayı kullanan bir tempolu bisikletçinin saldırısına uğradığını iddia etti