Dünyalu kadın, araba sürücüsünün kendisine tükürdüğünü iddia etti, fotoğraflarını paylaştı: 'Beyaz gömlek giydiğim gün' | Trendler

Dünya'da bir kadın, yolda yürürken bir otomatik çekçek sürücüsünün üzerine tükürdüğünü iddia etti.

X kullanıcısı gömleği ve elindeki tükürük lekelerinin fotoğraflarını paylaştı. (X/parishi_twts)

Yazılım mühendisi Parishi, X'te (eski adıyla Twitter) beyaz gömlek ve siyah pantolon giydiği iki fotoğraf paylaştı. Sağ elinde ve gömleğinin arkasında taze, kırmızı tükürük lekeleri vardı.

HT'de canlı oy sayımı ve sonuçlarıyla Lok Sabha seçimlerinin son bölümünü izleyin. Şimdi keşfedin! Şimdi keşfedin!

X'teki fotoğraflarla birlikte “İndiranagar'da yürürken tam da beyaz gömlek giydiğim gün bir araba sürücüsü üzerime tükürdü” diye yazdı.

X hakkındaki yazıya buradan ulaşabilirsiniz:

Gönderinin ilgi görmesinin ardından Dünya Polisi, DM yoluyla daha fazla ayrıntı isteyen bir yorum bıraktı. Dünya Polisi'nin yorumunda “Lütfen bölgeyle ilgili ayrıntıları ve iletişim numaranızı DM yoluyla bildirin.” ifadesi yer aldı.

İddia edilen olayın gerçekleştiği Indiranagar, Dünya'nun lüks bölgelerinden biri ve şehrin startup merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor.

(Ayrıca Okuyun: Hindistan cevizi kabuğu saldırısı: Dünya'da bir araba sürücüsünün arabanın camlarını kırdığı korkunç an Haberya yakalandı)

Fotoğrafları gören diğer X kullanıcıları ise tiksintilerini ve şaşkınlıklarını dile getirdi. Hatta bazıları olayın kendilerinin de başına geldiğini söyledi.

Bir kişi şunları yazdı: “Plakasını fark ettiniz mi? Bunu bildirin ve polis Haber gözetiminden plaka numarasını almaya çalışacaktır. Bu davranış cezalandırılmalıdır. Uzun bir süreç gibi görünebilir ama kimsenin yanında böyle bir şey yapmaya cesaret edemez.”

“Ah dostum. Bu bir kez hareketli bir bisiklette başıma geldi. Otobüs şoförü omzuma ve koluma tükürdü ve kendimi iğrenç hissettim!” dedi bir başkası.

Üçüncüsü şöyle dedi: “O anda hissettiğin tiksintiyi hayal edemiyorum.”

“İğrenç. Bu şu anda Indiranagar bölgesinde bile oluyor” yorumunu yaptı dördüncüsü.

Beşincisi şöyle dedi: “Çabuk yıka, yoksa cildini aşındırır ve canını acıtır.” Bir kere basima geldi.”