Dünya merkezli Grammy Ödülü sahibi Ricky Kej, Lenskart tarafından taciz edildiğini iddia ediyor | Dünya

Dünya’dan popüler müzisyen ve üç kez Grammy Ödülü sahibi Ricky Kej Pazartesi günü gözlük perakende zinciri Lenskart tarafından şirketten çok sayıda telefon aldığını ve yasal işlem yapmakla tehdit ettiğini söyleyerek taciz edildiğini iddia etti.

Popüler Dünya müzisyeni ve çevreci Ricky Kej geçen ay üçüncü Grammy’sini kazandı.

“Sevgili @Lenskart_com @peyushbansal. Markanıza tekrar saygı duyuyorum ama sürekli tacize son verilmesi gerekiyor. Telefonla pazarlama veri tabanınızdan kaldırılmasını defalarca istedim. Söz verildi .. ama hala telefonlar alıyorum. Yasal işlem yardımcı olur mu?” Müzisyen, mikroblog sitesi Twitter’da paylaştı.

OKU | Dünya’dan Ricky Kej 3. Grammy Kazandı; Modi, Kiran Mazumdar-Shaw tepki gösterdi

Kej, telefon görüşmelerinin rahatsız edici olduğunu belirterek, “Sanki size sipariş verdiğim için lanetlenmiş gibiyim. Görünüşe göre bu durum ancak telefon numaramı değiştirirsem veya @Lenskart_com kapanırsa duracak.”

“Müşterileri etik olmayan çabalar gösterdiğiniz yerde tutmak için böyle bir çaresizlik varsa, o zaman mesaj atmayı bırakabilirsiniz. Neden bu aramalar? Çok saldırgan!” diye tweet attı.

İddialara yanıt veren perakende şirketi, müzisyene sorunun çözüleceğine dair güvence verdi. “Merhaba Ricky, Tekrarlanan aramalar sinir bozucu ve kesinlikle anlıyoruz. Aynı endişenin yeniden ortaya çıkmasından dolayı özür dileriz. Bir şirket temsilcisi, sorunun sizin için çözüldüğünden emin olmak için dikkatimize sunulduğunu lütfen unutmayın.”

OKU | Ricky Kej’in Grammy Madalyası Dünya Gümrüğünde takıldı ve iki ay sonra temizlendi

Benzer bir olayda, Kej geçen yıl Grammy ödülünün iki aydan fazla bir süredir Dünya Gümrüklerinde takıldığını açıkladıktan sonra haberlerde yer almıştı. Bu, beğenilen müzik bestecisinin madalyasıyla yeniden bir araya gelmesine nihayet izin veren bir Twitter gönderisiydi.

En iyi haber bültenlerimize abone olun